Jam e interesuar per fizioterapiste/masazhatore Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 16/03/2020 23:32 Post Id: 142967


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste
Arsimi Master
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 1107

.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam punuar ne nje SPA per 1 muaj ne qytetin e tiranes dhe me pas si shitese dhe design grafik.