Kerkoj pune si sanitare ose kujdestare per femije e te moshuar. Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 19/01/2020 13:48


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kujdestare
Arsimi Profesionale
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Rilindja, Kamez, Albania
Lexime 392

Jam nje zonje 49 vjece.Kerkoj te punesohem si babysitter ose kujdestare per te moshuar.Kam eksperience pune 15 vjecare ne kete lloj pune.Kam informacione edhe nga fusha e mjeksise dhe kam punuar dhe infermiere per te moshuar.
Te interesuarit te me telefonojne ne numrin e telefonit! Ju faleminderit!