Kerkoj pune ne Logopedi Elbasan

Kerkesa - kerkoj pune Data: 30/09/2019 16:09

500 Euro


Pagesa 500 Euro
Pozicioni logopedi
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Elbasan - Zone Periferike
Adresa Haxhias
Lexime 23

Kam mbaruar shkollen per.logopedi dhe kete profesion kerkoj te jem ne pun.

Njoftime te Ngjashme