Operator call center Durres Durres

Kerkesa - kerkoj pune Data: 20/01/2020 20:20


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator call center
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania
Lexime 213

Jam studente aktualisht dhe jam ne kerkim te nje pune par time si operatore call center ne qytetin e Durresit.Nuk kam eksperienc,por kam aftesi te mira komunikuese.

Njoftime te Ngjashme