Kerkoj pune si mesuese per ciklin 9-vjecar,dega biokimi Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 02/09/2019 10:53


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese
Arsimi Master
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 32

Jam 27 vjec dhe jam e interesuar per pune si mesuese.Kam mbaruar bachelor dhe master profesional ne Elbasan ne degen Bio-kimi.Kam eksperience pune 1-vjecare ne shkollen private KRISTAQ RAMA Tirane .