Kerkoj pune si sanitare ne kushte familjare . Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 20/01/2020 16:29

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni SANITARE
Arsimi Gjimnaz
Mosha 45-55 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 189

Pershendetje!
Jam e interesuar per pozicionin e punes si sanitare disa here ne jave ,theksoj ne ambjente familjare dhe serioze , pasi qe kam eksperience te mjaftueshme .
SHENIM > Rroga e diskutueshme mes paleve.
Nese dikush eshte i/e interesuar eshte i/e lutur te me telefonoje qofte per te derguar nje CV.

FALEMINDERIT !