Kerkoj pune. Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 10/11/2019 06:30

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Të gjitha
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania
Lexime 34

Kerkoj te punesohem si: perkthyese anglisht-shqip,mesuese anglishteje ne qender kursesh pasi jam njohese shume e mire e gjuhes angleze. Do te preferoja dhe te shkruaja artikuj ne revista online ose ne Blog te ndryshem. Gjithashtu dhe shitese ne argjendari,produkte kozmetike,etj,etj. Jam e disponueshme per orare te ndryshme dhe produktive ne pune. Faleminderit paraprakisht.