Babysitter Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 20/02/2020 00:39

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shtepiake
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 318

Kam punuar babysitter tre vjet ,kam eksperienc te mjaftueshme me.femijet ,jam korrekte ,vajz e qet ,dhe shum e denjt per kujdesjen ndaj femijeve !