Menaxhimi i rrjeteve sociale Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 23/01/2020 09:35


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni social media menager
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania
Lexime 93

Pershendetje. Nese kerkoni dike qe te menaxhoje faqet tuaja te biznesit, duke iu pergjigjur pyetjeve te ndryshme te klineteve, duke bere postime ditore ne faqet e fcb, duke rritur keshtu nr e ndjekesve dhe si rrjedhoje dhe numrin e atyre qe duan te blejne apo te operjne me biznesin tuaj mund te me kontaktoni.
Menaxhimi dhe postimet ditore ne rrjetet sociale sot jane nga hapat me te rendeisshem er te cuar bizneset perpara duke qene se fusha e internetit eshte ajo me e perdorshmja per cdo gje.
Njohja e anglishtes, italishtes dhe gjermanishtes nga ana ime po ashtu eshe nje mundesi per biznesin tuaj.
jeni te mirepritur.

Njoftime te Ngjashme