Kerkoj pune Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 19/01/2020 23:10


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese ose edukator
Arsimi Master
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 153

Kerkoje pune :
Mesues ne shkolle private
Ndimes edukatore
Recepsioniste
Shitese
Etj.
Kam mbaruar Arsimin per Mesuesi te perfunduar me master.
Zotroj Anglishten dhe italishten
Programet e kompjuterit ne nivelin baze.