Mesuese private e gjuhes angleze. Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 15/11/2019 13:08


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mësuese
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 168

Kerkoj pune si mesuese private e gjuhes angleze, per femije parashkollor, ose ne ciklin e ulet. Jam ne vazhdim te studimeve per gjuhe angleze, dhe do deshiroja qe pasionin e mesimdhenies ta ushtroja qe tani. Jam e afte, korrekte, e komunikueshme, dhe me deshire per te punuar. Kam eksperienca te meparshme ne mesimdhenien private. Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp.