Ndihmese ekonomist/e Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 10/11/2019 15:57

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni cdo pozicion i lir pune
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Hazis Suci
Lexime 75

Kerkoj pune si ndihmese ekonomoste,arketare ose kasiere.Une pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim-Biznesi.Kam nevoj te fitoj eksperienc ne pune te tilla edhe te kem te ardhura me te mira.Jam e komunikueshme,korrekte,e sjellshme,aktive,e afte te punoj ne grup si dhe individualisht.Zotroj aftesi te mira kompjuterike.Orari do ishte i pershtatshem 8-16°°.