Kerkoj pune fizioterapiste Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 09/04/2020 19:13


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Fizioterapiste
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 531

Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe.