Pershendetje ,jam nje vajze e re dhe po kerkoj pune si pastruese shtepie .. Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 16/11/2019 19:25


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni pastruese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga: Bajram Allaraj
Lexime 445

Kerkoj pune si pastruese shtepie,ju lutem me kontaktoni nese mundesohet nje pune e tille .Ju falenderoj te gjitheve.