Me duhet nje pune Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 01/04/2020 19:46

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Paketuese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Yrshek, Albania
Lexime 558

Pershendetje si jeni
Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 deri 22:00 sepse nuk kam mjet kthimi urbani I fundit eshte 22:00
Ju lutem kam nevoj per nje pune cfardo lloj pune por jam pa ekseprenc sepse skam punar asnjeher pervecse paketuese tek HAKO
Ju lutem me ndihmoni
Faleminderit me respekt Ornela 🙂