banakier Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 15/10/2019 09:11

100 Euro


Pagesa 100 Euro
Pozicioni BANAKIER
Arsimi Profesionale
Mosha 40-50 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 73

kerkoj pune banakier.fulltime.jam nga tirana 43vjec.serioz.korrekt.dhe i pergjegjshem.kam pervoje mbi 20 vjet ne fushen e hotelerise dhe turizmit.preferoj ambjente serioze familjare.
KUALIFIKIMI im
BANAKIER,SALLATIER,SNACK,FRIED FOOD,KREPIER,ETJ. FLM