Kamarier Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 13/10/2019 10:53

17,000 Leke

  • Kamarier


Pagesa 17,000 Leke
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Faik Kulla, Tirana, Albania
Lexime 88

Kerkoj pune kamarier ne tirane ,kam rreth 2 vjet exp ,jam tip i komunikueshem dhe i shkathet.