Kerkoj pune si shitese! Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 16/11/2019 19:11

35,000 Leke


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 136

Jam nje vajz kerkoj pune si shitese . Kam eksperienc pasi ne qytetin tim kam nje bizens timin me rroba jam mare gjithe kohes me kete pun kam jam e shkathet dhe e komunikueshme me
Kilentet . Per arsye studimi kam ardhur ne Tirane dhe me duhet nje pune shitese sa me shpejt !! F