Ne Kerkim te nje pune Durres

Kerkesa - kerkoj pune Data: 14/01/2020 11:17

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni asistente zyre
Arsimi Master
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga Egnatia, Durres, Albania
Lexime 268

Jam ne kerkim pune serioze nuk eshte e domosdoshme ne profesionin tim.Jam e afte te ambjentohem dhe te mesoi shpejte pune te ndryshme.Komunikimin e kam nje nder aftesite e mija me te avancuar. Anglishten e kuptoi dhe flas por ne te folur kam pak probleme.

Njoftime te Ngjashme