Kerkoj pun Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 30/06/2020 16:33


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ...
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 1214

Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile te tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar .

Njoftime te Ngjashme