Shitese,rrobaqepse.operatore Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 01/04/2020 19:44

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Shitese.rrobaqepese.operatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tirana, Albania
Lexime 165

Pershendetje:
Jam nje vajze 24 vjece,banoj ne tirane,kam mbaruar gjimnazin,kam bere 3 muaj kurs per rrobaqepsi,kam punuar me perpara si shitese,kerkoj pune si rrobaqepse,shitese dhe operatore.