Recepsion, Dado... Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 02/04/2020 18:18

400 Leke


Pagesa 400 Leke
Pozicioni Recepsion
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Rruga Silvio Berluskoni, Kamez, Albania
Lexime 78

Pershendetje,
Quhem Ola, 29 vjece.
Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore ( mund te jete dhe nje kerkese mungese personeli), pasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani (ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shume, ne varesi te pritjes nga pergjigjia e Ambasades).
Flas shume mire Anglisht, Italisht dhe Gjermanisht.
Kam jetuar ne Gjermani per 4 vite.
Si eksperienc pune ne recepsion kam 5 vite, ne Shqiperi.
Gati 1 vit e gjysem kam punuar dhe ne Gjermani si recepsioniste, ne Hotelin Ritz-Carlton, Berlin.
Interesohem edhe per dado, shitese ne agjensi punesimi, pasi kam puniar per nje vit ne Durres ne nje agjensi udhetimi.
Ne pritje te ofertave te punes.
Ju faleminderit.

Ps. Kerkoj ndjese qe nuk mund te paraqes nje CV, pasi momentalisht nuk kam nje te tille.