Kameraman per YouTube channel Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 24/03/2020 19:52


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kameraman
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza e re, tirane
Lexime 6

Kerkojme te punesojme nje kameraman per nje kanal qe do te hapet se shpejti ne YouTube.

Personat e interesuar preferohen te:
- Te kene eksperienc ne video recording dhe edit.
- Te kene njohuri te gjuhes Turke.
- Te ken njohuri mbi sportin.
- Te jene te lire te udhetojne jasht Tirane gjat xhirimeve.
- Te jene te komunikueshem dhe kreativ .