kerkoj pune-I sjellshem I komunikushem I mir I dashur dhe I mirkuptimt me klientin Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 27/03/2020 09:38 Post Id: 205030


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni shofer
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania
Lexime 38

Une jam Florenc Ruci, vjec 34 i martuar. Kater vite Kam punur te birra tirana ,tre vite te tjera i Kam shofer te Global gaz me makine ne shperndarje, dhe tami kam gati 2 vite qe punoj te QTU puntor ne magazine. Do Kisha deshire per naj pune me te mire ! Faleminderit pres nje pergjigje!

Njoftime te Ngjashme