Kerkoj pune si infermiere Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 22/05/2020 15:16

300 Euro


Pagesa 300 Euro
Pozicioni Infermiere
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Konviktet e vajzave Tirane
Lexime 94

Jam nje infermiere e liqensuar.Kerkoj pune si infermiere ne klinika private ose spitale private ne Tirane.Kam mbaruar Bchelor dega infermieri.Kam 5 vite eksperience pune si infermiere.Tani jam e papune dhe keroj nje pune ne Tirane si infermiere .Kam shume nevoj per ket pune.Ju faleminderit .Pres pergjigje.

Njoftime te Ngjashme