Kerkoj pune ne call center Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 03/06/2020 10:06

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Call center
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania
Lexime 192

Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen angleze dhe gjuhe dytesore ate gjermane dhe italiane. Njoh mire programet kompjuterike. Kam aftesi te mira bindese dhe komunikuese. Jam e organizuar dhe mjaft e afte per te punuar individualisht apo edhe per te bashkpunuar ne grup.