vend pune kimiste Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 22/05/2020 15:19


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kimiste
Arsimi Master
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 68

Quhem Totjona Stefani . Kam mbaruar studimet e larta bachelor "Kimi dhe Teknologji Ushqimore " ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tirane. Master shkencor "Inxhinieri e Proceseve Kimike " , ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tirane . Jam e interesuar per vend pune si teknologe ushqimore , kimiste . Shpresoj te jem e duhura sepse jam nje njeri i pergjegjshem ne pune .
Nuk kam per t’ju zhgenjyer sepse jam kembngulese per te arritur me te miren prane fabrikes tuaj!
Me pelqen te punoj individualisht edhe ne grup .
Me shume kenaqesi pres pergjigjen tuaj !

Njoftime te Ngjashme