Kerkoj pune si Operator Salle Interneti / Salle Gaming / IT Support Tier 1 Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 20/05/2020 08:40

26,000 Leke


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Operator salle interneti / gaming / IT Support Tier 1
Arsimi Gjimnaz
Mosha 16-26 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Dum Alla, Tirana, Albania
Lexime 11

Kerkoj te punesohem si operator salle interneti, ose operator salle gaming, ose IT support ne gjera bazike (diagnostikim dhe formatim kompjuterash me Windows, instalim driver-ash, programesh dhe lojrash, menaxhim/konfigurim fillestar router-ash). Kam disa vite eksperience ne kete fushe. Kam nivel mesatar te anglishtes. I gatshem per te mesuar me shume nese ofrohet trajnim me te avancuar.

Vendi i punes te jete me siguracione dhe te pakten me rroge minimale zyrtare sipas Kodit te Punes. Orari te jete me kohe te plote (8 orarsh), ose me pak. Ta kem te pakten nje here ne jave pushim.