Kerkoj pune shofer Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 26/05/2020 11:38

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Shofer
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Tirane, Shqiperia
Lexime 12

Kerkoj te punesohem si shofer , patent klasi B eksperien 7 vjecare , Tiranen e njoh mire pasi kam punuar si taxi . Disponoj dhe makine personale nese keni biznes dhe ju duhet shperndares