Kerkoje pune me orar te pjeseshem Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 09/10/2020 16:29 Post Id: 249033


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni marketing
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania
Lexime 307

Jam studente dhe kerkoj pune maksimumi 4 ore.Kam eksperienc pune ne fusha te ndryshme.
Kam punuar ne fasoneri por dhe kamariere gjate sezonit veror....Kam aftesi per ta perballuar punen ne cdo pozicion qe mund te jem.Per me shum info me kontaktoni ne nr tel + ose email: romildabahollari440@gmail.com.