Kerkoj te punesohem shitese butiku Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 13/03/2020 00:19 Post Id: 96233

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 1521

Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti