kerkese per pune 

 Online 0 lexues | 6 njoftime ne pritje

Kerkese Per Pune

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si kamarier. Kam mbi 5 vite eksperience ne bare, restorante dhe gjithashtu ne dasma dhe evente te ndryshme. Zoteroj aftesi shume te mira komunikuese dhe pune ne grup. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 31/10/2020

Kerkese Per Pune

Qender , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoje pune si juriste ose asistente zyre. Kam mbaruar programin bachelor+ master shkencor per te drejten private....
 • Profesioni: juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2020

KERKOJ PUNE.

Rruga Ardeno, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
interesohem per punene tirane,kam punuar prej vitesh ne bar kafe dhe restorantene role te ndryshme duke perfshire dhe role drejtuese.kerkoj nje pune te ngjashme ose te re me nje page te kenaqshme.une jam 25 vjec,eksperience pune mbi 8 vite,jam ambic...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/12/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere/asistente Dentare.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Pershendetje! Kerkoj te punesohem ne profilin tim si infermere apo edhe si asistente dentare. Sapo jam liçensuar dhe nuk kam eksperience,megjithate pershtatem lehte dhe mesoj shpejt. Ofroj: -Korrektesi ne pune. -Bashkepunim me koleget per mbarev...

Pastruse

Rruga Endri Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune sanitare.kam 5 vite eksperjenc.Kush esht e interesuar te me kontaktoj te nr ...
 • Profesioni: Pastruse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 01/12/2020

Marketing Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem part time, si specialiste marketingu online. Per me shume informacion me kontaktoni ! ...

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te nje pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush eshte i i...
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/12/2020

Kerkoj Pune

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje zonje 39 vjece nga tirana kerkoj pune si pastruese shtepiash kam eksperienc kam punuar dhe me pare numri i telefonit te me kontaktojne theksoj se Jam familjare kush eshte e interesuar te me konktaktojne ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 30/11/2020

Kerkoj Pune Juriste

Rruga Enver Jaho, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Kerkoj pune juriste ose sekretare asistente ne qytetin e vlores.Faleminderit!...
 • Profesioni: juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/11/2020

Kerkoj Pune Kamarier

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/01/2021
kerkoj pune kamarier Kam experience & komunikim shum te mire Preferoj zonë te afert & te kete pune si lokal Ju faleminderit 😉...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/11/2020

Kerkoj Pune Si Teknologe Ushqimore

Unaza e re, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste dhe teknologe ushqimore, kam eksperience ne kete fush jam e porsa diplomuar. E disponueshme per te gjithe zonen e Tiranes....
 • Profesioni: teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Mesues Part Time Se Se Full Time Per Lenden E Matematikes.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkoj te punesohem si mesues part time ose full time ne lenden e Matematikes. Kam eksperienca te meparshme si mesues privat. I afte te punoj dhe ne arsimin e mesem te ulet dhe ate te larte...
 • Profesioni: Mesues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Sistemuese Marketi Ose Shitese

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/05/2021
Jam 26 vjece kerkoj te punohem si shitese ose sistemuese kam eksperjenc dhe aktualisht jam punsuar shitese por per shkak se kam shume larg shtepis dhe orar shume te zgjatur...

Kerkoj Pune Estetiste Per Thonj Ose Shitese

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj te punesohem Estetiste per thonj Shitese ne market ose butik...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkoj Pune Si Ndihmes Hidraulik

Rruga Skënderbeu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ndihmes hidraulik kam mbaruar kurs 3 mujorsh ...
 • Profesioni: Ndihmes hidraulik
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkoj Pune Pas Dite

Rruga Ago Agaj, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune nga ora 17 mas dite deri ne 24 te nates,cfardo pune qe te jet;ngarkim,shkarkim,lavapjats,etj Paga deri me 300 mij lek te jet....
 • Profesioni: Pa profesion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/11/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Qendra Tregetare

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2022
Kerkoj pune shitese ne qendra tregetare. Jam 21 vjec dhe kam eksperjenc pune....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/11/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Si Banakjere

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/07/2021
Kerkoj te punsohem si sanitare ose banakjere jam 55 vjece kam punuar kam eksperince ne Banak dhe saniatre ...
 • Profesioni: Punojse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Make Up Artist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj pun si make up artist ne ndonje parukeri.Kam mbaruar shkollen per make upp te TESS 1 vjecare kam ber praktik te kenga magjike edhe jam mjaft e kualifikuar per te punuar....
 • Profesioni: Make upp artist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Pune Shperndares

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune si shperndares. Jam ne gjimnaz keshtu qe nuk kam patente. Por kam biciklete. Transport per pica, ose porosira etj. ...
 • Profesioni: Nxenes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Kerkoj Punetore

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/11/2020
Kerkoj punetore per tu kujdesur per nje zoteri te moshuar nga ora 14.00-20.00 cdo dite. Pagesa 20 000 leke....
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Shofer

Sukth, Shqipëria, Durres Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj pune si shofer...Jam 37 vjec. Kam patente te klasit C kam eksperienca te ndryshme pune. Kam punuar agjent shitje ne disa qendra tregtare te njohura gjithashtu kam punuar si operator call center ne gjuhen italiane per disa vite me rradhe....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 25/11/2020

Mesues I Gjuhes Frenge

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Kerkoj pune si mesues i gjuhes frenge dhe perkthyes. Master shkencor ne perkthim-interpretim Diplomuar ne Fakultetin e Gjuheve te huaja si perkthyes dhe interpret i gjuhes frenge dhe angleze. •Ofroj kurse private te gjuhes frenge. ...
 • Profesioni: Mesues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/11/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Kujdestare Ose Sanitare Ose Pastrim Hotelerie

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/05/2021
Jam 54 vjece kerkoj te punesohem si sanitare ose kujdestare .Kam eksperience mbi 5 vite ne hoteleri por dhe kujdestari kam punar ...
 • Profesioni: Punojse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 23/11/2020

Kerkoj Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam 19 vjec dhe per momentin vazhdoj universitetin.Jam i motivuar ne pune,pershtatem shpejt me ambientin e punes dhe teper korrekt.Deshiroj pune si banakier (jam pa eksperience),sistemues ose pune tjeter dhe pse jo full time....
 • Profesioni: student
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

Pune Online Nga Shtepia

Rruga Demokracia, Fier Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2020
Jam e interesuar per nje pune online part time nga shtepia ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

Kerkoj Nje Vend Pune Ne Zyre

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2024
Une jam nje vajze 21 vjece. Studioj ne fakultetin e shkencave sociale , Dega filozofi. Jam e interesuar per nje vend pune ne zyre te cfaredo lloji, dhe me te pakten nje dite ne jave pushim. Kam punuar menaxhere ne disa butiqe, shitese, call center ...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/11/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim