kerkohet shofer klasi b 2019 

 Online 17 lexues | 9 njoftime ne pritje

Baby Siter.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam një zonje që kërkoj të punësohem si baby siter. Kam eksperienca të shumta dhe të gjata pune, e dashur dhe e përkushtuar me fëmijët. Banoj në Tiranë, lagjia e Astirit. ...
 • Profesioni: Baby siter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 14/07/2020

Kerkoj Pune

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
pershendetje jam nje vajze 22 vjece . Kam mbaruar studimet bachelor per administrim biznes dhe jam ne kerkim te nje pune . Kam bere nje trajnim 4 javor per kte fushe ku jam pajisur dhe me certifikate . Theksoj dicka qe nuk kam eksperienc pune . ...
 • Profesioni: te tjera
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/07/2020

Kerkoj Pune Banakier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam punuar Banakier ne Itali per 1 vit e 5 muaj dhe ne Shqiperi per 1 vit.Jam 22 vjec dhe jam njeri korrekt me punen. Paga nga 35.000 deri ne 50.000...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Bukepjekes

Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/09/2020
Jam i interesuar per pune si furxhi ...(jo turn i 3) Faleminderit !...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Modele Per Floket

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj vend pune si modele per floket! (reklamim) Kam floke te gjate 60+ cm, bojekaf, te shendetshem dhe te palyer me pare. Cdo lloj biznesi qe ka te bej me moden, parukerine, apo brand-e te ndryshme per produktet e flokeve mund te me kontaktojne n...
 • Profesioni: modele
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/07/2020

Shoqerues Menaxher Lokalesh Hotelesh Dhe Pika Karburanti,agjent Imobiliare.

Rruga Stacioni i Trenit 23, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Puna e meparshme si menaxher lokalesh,hotelesh dhe pika karburantesh....

Kerkoj Pune Berber

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si berber .Kam eksperienc 2 vite .Dua te punoj me perqindje 50/50 dhe paisjet do preferoja ti kishte vete dyqani nqs jo ska prb sepse kam dhe te miat...
 • Profesioni: berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/07/2020

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Avocado Tirana

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/06/2021
Avocado Tirana- kerkon te punesoje banakier/e Me eksperience pune Kushte shume te mira pune Kontakti vetem WhatsApp...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/07/2020

Picier PART TIME

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Kerkoj pune ne pozicionin e picierit! Part Time, paradite ose pasdite !! 07:00 me 11:00 , ose 17:00 me 21:00 !!! Me telefononi, ose me shkruani ne Gmail-in time ,, (xhuljosuci@gmail.com). Faleminderit...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Pune Part-time

Rruga Himë Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pune te dyte, me pak ore. Njohuri ne: Photoshop Premiere Illustrator Audition Aktualisht i punesuar ne radio-televizion, si montazhier dhe teknik pulti Eksperience pune dhe ne piceri....
 • Profesioni: Graphic Design
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Pune Si Asistente Zyre

Rruga Albanët, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar fakultetin e inxhinierise mekanike dhe fakultetin e drejtesise ,.kerkoj Pune si asistente zyre ne ndonje kompani ose zyre noterie ...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 08/07/2020

Kerkoj Te Punesohem

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2022
Kerkoj te punesohem banakjer sezon veror ose recepsionist mosha 20 vjec me experienc pune...
 • Profesioni: Banakjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune

Sauk / xhamia rruga hamide dalipi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 19 vjecare kerkoj pune te tipit si ndihmese banakiere kam punuar ne banak ndihemse laja filxhanet pastroja barin. Kam punuar pjatalarese dhe jam mar me pastrime baresh ...
 • Profesioni: Ndihmese ne bare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Ndihmese Doktori.....sekretare...asistenete

Elbasan County, Shqipëria, Elbasan Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/10/2021
Ndihmese doktori.....sekretare...asistenete Alba Allko Elbasan ...
 • Profesioni: Arsim
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune Si Laborante

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kam mbaruar Fakultetin e Shkencave Mjekesore Teknike dega " Teknik i larte laboratori " me noten 9 ne diplome, masterin profesional per te njejten dege me noten perfundimtare 9, liçensuar me 90 pike. ...
 • Profesioni: Laborante
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Pune Mesuese Biologjie

Rruga Demneri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si mesuese Biologjie. Kam mbaruar studimet Bachelor ne Biologji dhe Master ne AML (Arsim i mesem i Larte). Kam kryer stazhin profesional dhe jam ne pritje te dhenies se licenses. Kam mbaruar studimet me rezultate shume te mira, jam e per...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kërkoj Të Punësohen Si Mësues I Gjuhës Së Huaj Anglisht

Rruga Agim Hysenbelliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kërkoj të punësohen si mësues i gjuhës së huaj anglisht në shkollë private apo qëndra kursesh. Studimet i kam kryer në Universitetin e Elbasanit 'Aleksandër Xhuvani' në vitet 2014- 2019. Kam mbaruar programet bachelor në gjuh...

Kerkoj Pune Ne Zyre

Ali Visha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne zyre si ndihmese ose menaxhere....
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Shitese Ne Market Ose Butik

Lagja 17 , Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shitese ne makete ose butik . Jam me shkoll te mesem ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Shofer

Rruga Daut Borici, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2021
Kerkoj pune si shofer ne qytetin e Tiranes jam i afte te bashkpunoj ne grup dhe me kualitet te lart dhe sherbim te shpejt. Ju flm...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 07/07/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Banakier.Eksperience Pune 5 Vite.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/07/2020
Kerkoj te punesohem si banakier,preferoj turn i pare,kam mbi 5 vite eksperience pune ne disa nga baret me ne ze ne Tirane,pagesa jo me poshte se 50000 leke te reja neto....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 06/07/2020

Part Time Ekonomiste-Financiere

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofron shërbime Financiare në ndihmë të biznesit tuaj • Mbajtje kontabiliteti. • Përpunimi i Faturave të Blerjeve dhe Faturave të Shitjeve. • Përgatitja dhe deklarimi i Librave të Blerjeve dhe të Shitjeve. • Pergatitja dhe dek...
 • Profesioni: Finaciere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 06/07/2020

Parukier/e

Rruga Komuna e Parisit, Pall nr 7 Kati i 1, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/07/2020
Kerkohet Parukier/e (fillim i menjehershem pune) Te kete eksperience te meparshme pune. Te kete njohuri te te gjitha proceseve te punes (krehje, prerje, bojra, stilime etj) Te jete person ambicioz dhe korrekt. Ambjent i ngrohte dhe kushte shume ...
 • Profesioni: parukier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 06/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim