kerkoj perkthyes turqisht shqip 

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

GRAPHIC And WEB DESIGNER

Mbrapa Godines 27, Tirane Pagesa:40,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Jam i interesur për punësim si graphic designer ose web designer. Me potencial dhe aftësi shumë të mira në këtë fushë....
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Mesues Matematike!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si mesues Matematike ne shkolle private, 9-vjeçare ose gjimnaz. Kam eksperience ne kete fushe ne shkolle shteterore. Kerkoj te punesohem me kohe te plote ose te pjesshme. ...
 • Profesioni: Mësues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Nje Pune Part-time .

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Pershendetje! Flas shume mire anglisht dhe pak spanjisht dhe italisht. Kam njohuri shume te mira kompjuterike. Kerkoj nje pune part-time mundesisht pas ores 13:00 sepse para kesaj ore jam ne master. Per me shume informacion do ju paraqes CV-ne tim...
 • Profesioni: Inxhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje.Kerkoj te punesohem si shofer-shoqerues personal ose familje . Jam ish ushtarak (5 vite pune).kam trajnime dhe kurse ne shqiperi dhe jasht .(mbi 20) ne fushen e shoqerimit personave dhe mjeteve,patent clasi C.Jam 28 vjec,jetoj ne tirane...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kërkoj Punë Si Sanitare Ose Si Kujdestare Për Të Moshuarit .

Rruga Bardhyl, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkoj punë si Sanitare në mirëmbajtjen e Shtepisë , ose si Kujdestare për të Moshuarit në familje serioze . Kam eksperienc pune disavjeçare , ditet e punës behen me marrveshje ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune Si Sanitare Ose Kujdestare Per Femije E Te Moshuar.

Rruga Rilindja, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jam nje zonje 49 vjece.Kerkoj te punesohem si babysitter ose kujdestare per te moshuar.Kam eksperience pune 15 vjecare ne kete lloj pune.Kam informacione edhe nga fusha e mjeksise dhe kam punuar dhe infermiere per te moshuar. Te interesuarit te me ...
 • Profesioni: kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 14/10/2019

Ofroj Grupe Puntoresh

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj Grupe Puntoresh Ne 1- Ndertim 2- Peshkim 3- Pastrim 4- Puntore Fabrikash 5- Security Guard 6- Marangoz 7- Shtrim Rrugesh ...
 • Profesioni: Biznesman
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune

Bulevardi Donald Tramp Kamez Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Pershendetje, une qe po ju shkruaj quhem Ada, kam nje eksperienc pune 20 vjecare ne rrobaqepsi( fabrika fason). Kam punuar pergjegjse, kordinatore, prestare,etj. Ne materjale te ndryshme.Prej 3 muajsh kam hapur vete nje rrobaqepsi te vogel me 6 pune...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2019

Kerkoj Pune

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
jam nje djale 22 vjeq qe kerkoj pune me turne. ose turn i pare . kamarier/banakier. te dyja pozicionet. nr tel . ...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Banakier

Bulevardi Zogu I, Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:30,000 Leke
Banakier...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Tirane, Ofrohen Kurse Matematike

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/11/2020
Ofrohen kurse private matematike per nxenesit e 9-vjecares dhe te gjimnazit. Ndjekje e rregull e programit mesimor. Pergatitje per provimin e lirimit dhe te matures shteterore Konsultime per provime semestrale. Ndihme per detyrat e shtepise. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kamarier

Rruga Faik Kulla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Kerkoj pune kamarier ne tirane ,kam rreth 2 vjet exp ,jam tip i komunikueshem dhe i shkathet....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Part Time 4 Ore

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Jam i interesuar per pune part time 4 ore pasdite pas ores 17:00.(jo kamarier) Kontakt whatsapp per me teper .Faleminderit!...
 • Profesioni: .....
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim