kerkoj pune shites 

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkese Per Punesim Ne Sektorin Bankar

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Jam e interesuar per tu punesuar ne sektorin bankar.Kam qene e punesuar prej 7 vitesh ne nje bank te nivelit te dyte.Mosha 25-35 vjec....
 • Profesioni: Bankiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune Sezonale Kamarier ,jam Tip I Shkathet ,i Sjellshem ,kam Exp 2 Vjet E Gjysem Ne Lokale

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Sarande Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Jam tip i shkathet ,i sjellshem ,i komunikueshem,m exp 2 vjet e gjysem ne lokale me pelqen te punoj ne grup, di pak anglisht 🙂...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Une Quhem Denis Dhe Kete Vere Do Deshiroja Qe Te Futem Ne Pune Si Kamarier

Sheshi Uillson, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Une quhem Denis dhe kete vere do deshiroja qe te futem ne pune si kamarier . Por nuk kam ekperience si kamarier por ju garantoj qe jam nje djale qe i mesoj gjerat shpejt dhe do jem i perpikte ne pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kamarjer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Pershendetje kerkoj pun si kamarjer kam eksperienc te mjaftueshme ne kete fush Jam 28 vjec te jet lokal qe te ket pun ju lutem me kontaktoni me nr qe esht posht ju faleminderit...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune kamarier ne tirane Kam eksperience pune orari 07;00 - 15;00 cel :...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Nje Vend Pune

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kam mbaruar gjuhe, komunikim dhe turizem ne Spanjisht-Anglisht. Kerkoj nje vend pune ne keto vende vakante: call center ( forex, sherbim klienti , sondazhe ) spanjisht , asistente, menaxhim dhe recepsion hotelerie, perkthyese, agjensi turistike. Ima...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Mesuese Anglisht

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar Bachelor ne Universitetin e Tiranes me mesataren e notave 9,dhe Masterin ne Universitetin e Bedrit ku kam qene eksenlenca e masterit.Kam punuar asistent/pedagoge prane ketij Universiteti ne Departamentin e Anglishtes si dhe para kesaj ka...
 • Profesioni: Mesuese/Pedagoge
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Mesuese Per Gjuhen Angleze Frenge Dhe Italiane

Durrës, Albanie, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj kurse ne shtepi per gjuhen angleze,frenge dhe Italiane per femije te te gjithe grup moshave.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Mjeke Stomatologe Ne Nje Klinik Dentare.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2019
kerkoj te punesohem si mjeke stomatologe ne nje klinik dentare....
 • Profesioni: dentiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

KERKOJ PUNE NGA SHTEPIA.Zoteroj Gjuhe Te Huaj Dhe Nje Varietet Punesh.

Rruga Adil Alushi, Distretto di Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:5,000 Leke
kam punuar redaktore,call center dhe kam mbaruar shkollen per shkenca edukimi....
 • Profesioni: psikologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune Si Kimiste Dhe Teknologe Ushqimore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste dhe teknologe ushqimore ...
 • Profesioni: teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Modelim 2d Dhe 3d Ne AUTOCAD+Renderizim Ne Photoshop+3dsMax

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje studente e Urbanistikes dhe perfundova vitin e dyte. Kam njohuri ne programe: Autocad,3dsmax,Photoshop ne nivele mesatare. Jam e hapur te punoj qofte dhe per eksperience e per te thelluar me shume njohurite e mia ne keto programe dhe ne per...
 • Profesioni: Arkitekte
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Ne Fushen E IT (Teknologji Informacioni)

Rruga Muhamet Deliu, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne fushen e IT (Teknologji informacioni) Pa eksperienc Per cdo informacion, me kontaktoni ne nr, e telefonit. Faleminderit...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune Ne Fushen E IT

Sukth, Durrës, Albania, Durres Pagesa:50,000 Leke
Jam e interesuar per pune ne fushen e IT...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune Si Kimiste Industriale Dhe Mjedisore.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kam mbaruar studimet e larta ne degen Kimi Industriale dhe Mjedisore. Kam eksperience si kimiste per nje perjudhe gati 2 vjecare ne fushen e karburanteve. Kerkoj te punesohem si kimiste. ...
 • Profesioni: Kimiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pun Sistemim

Rruga Mahmut Daci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun per sistemim e produkteve me nje kompani private apo shtetrore ska rendesi orari punes te jet 8 orarsh dhe me sigurime ne shtet Dhe rroga te jet 300 milek...

Kerkoj Pune

Lagja e Re, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pun si resepsion, manaxhere, supervisore, consenter ndimes guxhinere vetem kam gjuhen Greke mesatare italiane perfekt shum film ...
 • Profesioni: Supervisor
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune ...
 • Profesioni: puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Operator/Social Media Manager/Data Entry

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Armina Pano. Tirane. Albania, 1001. kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapu...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim