kerkoj pune si mekanik makinash 

 Online 22 lexues | 3 njoftime ne pritje

Ofroj Grupe Puntoresh

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj Grupe Puntoresh Ne 1- Ndertim 2- Peshkim 3- Pastrim 4- Puntore Fabrikash 5- Security Guard 6- Marangoz 7- Shtrim Rrugesh ...
 • Profesioni: Biznesman
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoj Te Punesohem Babysitter

unaza e re aleksandri madh, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te mbaj femij ne shtepine time.kam eksperience me femijet.mund te jen te cdo moshe. ndodhem ne zonen e astirit tr.....
 • Profesioni: babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoj Pune Si Sanitare Ne Kushte Familjare .

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje! Jam e interesuar per pozicionin e punes si sanitare disa here ne jave ,theksoj ne ambjente familjare dhe serioze , pasi qe kam eksperience te mjaftueshme . SHENIM > Rroga e diskutueshme mes paleve. Nese dikush esh...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kujdestare Femijesh

Rruga Thoma Filipeu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj te mbaj femije rreth moshes 1-3 vjec. Femijen e mbaj ne shtepine time, nenat e interesuara te vijne dhe ta shikojne vete ambientin.Pagesa 200 mije leke (e diskutueshme) Kam eksperience pune prej 10 vitesh si babysitter ...

Kerkoj Pune Si Sanitare Ose Kujdestare Per Femije E Te Moshuar.

Rruga Rilindja, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Jam nje zonje 49 vjece.Kerkoj te punesohem si babysitter ose kujdestare per te moshuar.Kam eksperience pune 15 vjecare ne kete lloj pune.Kam informacione edhe nga fusha e mjeksise dhe kam punuar dhe infermiere per te moshuar. Te interesuarit te me ...
 • Profesioni: kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2019

Kerkoj Pune

rruga budi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune serioze part time...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

HOUSEKEEPING FOR EXPATS IN ALBANIA

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Hello there , I am a 24 years old , searching for part time jobs/tasks to cover my student expenses. I speak 3 foreign languages very well , French , English , and Italian I can do : cleaning , light tidying , ironing , deep cleaning ...
 • Profesioni: cleaning lady
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

Ketkoj Pun Kamarier Ose Ndimes Guzhunjer

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Kerkoj pun kamarier ose ndihmes guzhunjer kam eksperienc pune kamarier prej nent muajsh ne greqi jam 22 vjec jam shum i sjellshem shum i duruar dhe komunikues kam njohuti pe ne guzhin jo shum jam duke zhvilluar kursin per guzhin dhe kerkoj nje pun...
 • Profesioni: Guzhunjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/09/2019

DISPONOJ DËSHMI AFTËSIE PËR INSTRUKTOR AUTOSHKOLLA. Gjithashtu Dhe Per Servise Dhe Transport Mall

Jshsbbsbsbs, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
DISPONOJ DËSHMI AFTËSIE PËR INSTRUKTOR AUTOSHKOLLA. Gjithashtu dhe per servise dhe transport mallrrash dhe njerzish brenda dhe jasht vendit....

Banakier

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
kerkoj pune si banakier.jam nga tirana 43vjec korrekt,i besueshem dhe me pervoje mbi 20vjet ne te gjitha profilet e hoteleri dhe turizem.kafeteria.pasticeria.kreperia.ushqimet e shpejta sallateria.vinoteka etj. jam i disponushem per pune si brenda d...
 • Profesioni: BANAKIER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune

Komuna e parisit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune si punonjese sociale ...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Ndimese Parukjere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pun ndimese parukjere !...
 • Profesioni: Punesuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Kujdestare Femijesh

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh Kam eksperience pune prej vitesh , punesimi te jete me kohe te plote. Per me shume informacion me kontaktoni + (08 ⁰⁰ - 15 ⁰⁰)...
 • Profesioni: Kujdestare femijesh
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Pershndetje

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Kerkoj Pune Sistemuese Ose Kasiere

Elbasan County, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2020
Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote. Per me shume informacion : Cel & Whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Mesuese Private

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj te punesohem si mesuese private per te ndihmuar femijet e klasave 6-9 me detyrat e shtepise dhe/ose te ndihmoj maturantet per tu pergatitur per provimin e matematikes....
 • Profesioni: mesimdhenie
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 14/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim