kerkoj shofer privat tirane 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Si Estetiste (ne Fushen E Depilimit)

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente 21 vjec dhe kam mbaruar nje kurs per depilime. Kam deshire te punoj ne kete profesion sepse jam e afte.Punoj me detaje dhe me perkushtim....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/01/2020

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

DADO

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2024
KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSISSTER NE SHTEPINE TUAJ OSE NE SHTEPINE TIME. Nr i telefonit ...
 • Profesioni: DADO
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 22/01/2020

Kerkoj Pune Né Tirane Kam Tre Diploma Te Marra Ne Itali . Pranoj Cdo Lloj Pune.

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne tirane. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Estetiste Per Thonj

Rruga Farke, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2021
Prsh. Jam e interesuar per pune me lidhje me thonjt. Ne qytetin e tiranes , flm 🙂....
 • Profesioni: Pa pune
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune OPERATORI LINGUA ITALIANA

Rruga Kajo Karafili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
CONDATA Per la sede di Tirana Albania , Ricerca 20 persone da inserire con la qualifica di OPERATORE TELEFONICO OUTBOUND, Turno di lavoro da Lunedi al Venerdi con orario - 10:00 - 13:00 -14:00-19:00 Si richiede : Almeno 1 anno di esperien...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Jam Ervini Deshiroj Te Gjej Nje Vend Pune Per Shofer Kam 15 Vjet Qe Kam Patenten Jam Njeri Korrekt E

Rruga Europa, Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:Me Marreveshje
Dua te gjej nje vend pune ne shkoder shofer kam 15 vjet qe kam marre patenten jam njeri korrekt ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Ofrojme Instalime Profesionale Elektrike

Rruga Zef Jubani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Ofrojme instalime profesionale elektrike(Vila,apartamente,ambiente bisnesi,zyra,pallate etj)Ekspericence mbi 25 vjecare ne kete fushe.Staf i kualifikuar....
 • Profesioni: inxhinier elektrik
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/01/2020

Ofroj Grupe Puntoresh

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj Grupe Puntoresh Ne 1- Ndertim 2- Peshkim 3- Pastrim 4- Puntore Fabrikash 5- Security Guard 6- Marangoz 7- Shtrim Rrugesh ...
 • Profesioni: Biznesman
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam 24 vjec. Kam patente te klasit B. Jam i shkathet dhe i gatshem per pune te ndryshme. Mundesisht nje pune mbi 300mije lek. Ju faleminderit....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Pun Berber 4 Vite Eksperienc

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/05/2020
kerkoj te punesohem berber kam 4 vite eksperienc ne kete fush. ...
 • Profesioni: berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Pune Per Personat Qe Kan Nevoj Ne Fushen E Arredimit . Marangozeria.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
[youtubeid][/youtubeid]Jam i afte te zberthej cfaredolloj skice dhe ta perfundoj nje pune ashtu sic duhet ne fushen e mobileris . Jam i interesuar per personat qe kan nevoj per pun jashte vendit . Kam si zanat 10 vjecar . 7 vite ne shqiperi 2 ne ita...
 • Profesioni: Profesionist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kerkoj Pune Ndihmes Kuzhinier

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2022
Pershendetje! Kerkoj pune si ndihmes kuzhinier. Kam eksperience pune 2 vjecare ne restorante te ndryshme. Jam 19 vjec dhe tani praktikoj dhe shkollen e kuzhines ne mengjes... faleminderit!...
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Financier-Kontabilist Part Time

Lgj Apollonia, Fier Pagesa:20,000 Leke
Kryejme te gjitha veprimet financiare dhe kontabile ne subjekt ...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Guzhinier Picajol

Rruga Dalip Peza, Durazzo, Albania, Durres Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje jam interesuar per pozicione pune si picajol ose guzhinier sepse jam i perfshire me te dyja eksperience pune ne guzhine si dhe piceri kam punur si shef guzhine per me shume kontakt...
 • Profesioni: Guzhinier,picajol.
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Shofer

Qerekë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem si shofer emri: aleks mbiemri: masha mosha:21 vjec patenta : klasit B ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Shoferë

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj pune si shoferë , patenta klasi B . mosha 21 vjec...
 • Profesioni: shoferë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar pr nje vend Pune ne kopesht...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/01/2020

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 20/01/2020

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/01/2020

Babysitter

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2020
Kerkoj pune babysiter. Kam ekperience me femije . Me kontaktoni ne whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 20/01/2020

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 20/01/2020

Jam Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare Per femije ose te moshuar 24 ore. Jam me eksperienc...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 20/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim