kerkoj te punsohem 

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Pjatalarse

Zone Periferike , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/01/2021
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse.   ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Pjatalarse

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse....

Kerkoj Pune SHOFER Brenda Dhe Jasht Tiranes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko , Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam nje djal 27 vjec kerkoj te punsohem si shofer brenda dhe jasht Tiranes Kam 3 vite eksperienc pune. Jam i gatshem te punoj me koh te plot dhe jasht orarit +355693804688...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 14/10/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Kodra e Diellit , Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punsohem si shofer ( personal ) ose edhe shofer ne kompani te ndryshme zoteroj patenten B & C , mosha 27 ---vjec ,eksperienc pune diku 7 ---vjet .per me shum me kontaktoni ne Nr.0685316158 ose email. valmircekaaa08@gmail.com...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2020

Kerkoj Pun Si Shofer ( Personal )

Blloku/Liqeni Artificial , Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punsohem si shofer ( personal ) ose edhe shofer ne kompani te ndryshme zoteroj patenten B & C , mosha 27 ----vjec ,eksperienc pune diku 7 ---vjet . ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/09/2020

Kujdestare Per Femije Dhe Te Moshuar.

Fresku/Linze , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punsohem si kujdestare femijesh ose te moshuar. Kam eksperience pune disa vjecare! Jam fleksibel me oraret....
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 28/08/2020

Kërkoj Të Punsohem Si Shofer

Tjeter zone , Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Kerkoj te punesohem si shofer kam eksperience 20 vitesh pune në administrate shteterore,disponoj patentë të klasit B,C,D,gjuhe te huaja Italisht dhe Anglisht,mosha ,nga Tirana,...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 20/06/2020

Kerkoj Pune Part Time

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente viti i dyte bacelor. Jam 20 vjec Kerkoj pune part time. Kam punur me pare shitese per nje vit ne argjendari dhe per rreth dy vjet kamariere ne nje restorant....
 • Profesioni: I pa percaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Pastruese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Pershendetje jam nje vajze 25 vjecare kerkoj nje vend pune si pastruese ne nje shtepi ose zyre per orarin e mazdites 3 me 7 per shakak se paradite jam ne pune interesohem per ket orar qe te punoj 2 ose 3 here ne jave kushdo te jet i interesuar te me...

Pastruse

Rruga Ali Demi 3, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2020
Kerkoj pune pastruse ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Jam Arilda Biba. Studioj per ekonomi viti dyte bachelor. Kerkoje nje pune turni i dyte. Kam eksperience pune, e komunikueshme, e shkathet dhe e gatshme per te dhene me te miren. Me kontaktoni ne numrin e whtp . Ju faleminderit...
 • Profesioni: Shitse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te një pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush është...
 • Profesioni: shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Qendra Tregetare

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/11/2022
Kerkoj pune shitese ne qendra tregetare. Jam 21 vjec dhe kam eksperjenc pune....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune Per Mbajtje Kontabiliteti Te Bizneseve

Adresa Astir, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Ofroj mbajtje Kontabiliteti te Bizneseve te te gjitha llojeve. 1.Mbajtje e Kontabilitetit Fiskal. 2.Librat e blerjeve te shitjeve deklarimi ne tatime. Fdp. 3. Te punesuarit, borderote e pagave ne tatime, deklarimi i punonjesve si dhe largimi i ty...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune Per Mbajtje Kontabiliteti Te Bizneseve

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj mbajtje Kontabiliteti te Bizneseve te te gjitha llojeve. 1.Mbajtje e Kontabilitetit Fiskal. 2.Librat e blerjeve te shitjeve deklarimi ne tatime. Fdp. 3. Te punesuarit, borderote e pagave ne tatime, deklarimi i punonjesve si dhe largimi i ty...
 • Profesioni: Kontabiliste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkese Per Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si kamarier. Kam mbi 5 vite eksperience ne bare, restorante dhe gjithashtu ne dasma dhe evente te ndryshme. Zoteroj aftesi shume te mira komunikuese dhe pune ne grup. ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune Forex Nga Shtepia

Rruga Androkli Kostallari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punoj forex nga shtepia. Gjuha italisht. Eksperience 2.5 vite. Apertura, Capotavola, retention. Tel & Whatsapp ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Te Punsohem Si Sanitare Ose Pjatalarse

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/01/2021
Kerkoj dy vende pune si pjatalarse ose si sanitare jam 26 vjece dhe per mamin tim 54 vjece.Kemi eksperince ne Pastrime hotelesh si sanitare dhe neper guzhina si pjatalarse.   ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 30/10/2020

Kerkoj Pune Si It

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
dua te punoj ne ndonje pike,dyqan,magazine .servis i pergjithshem ,pc.telefonash. Mirmbajtje rrjeti etj .Gjithcka qe lidhet me tekonlogjine. Kam eksperience 15 vjecare ne servis ,shitje dhe administrim. te interesuarit te me telefonojne ne nr ...
 • Profesioni: it
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 30/10/2020

Asistente Zyre/ Tirane

Rruga Ali Visha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje, Kam perfunduar studimet e larta per administrim biznesi dhe momentalisht jam e papune. Preferoj nje pozicion pune si ndihmese asistente ose recepsioniste. Zoteroj shume mire gjuhen angleze. Nese dikush eshte i/e interesuar mun...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/10/2020

Kerkoj Pune Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/11/2020
Jam i interesuar per pune kamarier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/10/2020

Kerkoj Pune Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2020
Jam i interesuar per pune kamarier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/10/2020

Kerkoj Pune Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2020
Jam i interesuar per pune kamarier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/10/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Graphic Designer Nga Shtepia

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:10,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj te punesohem si Graphic Designer nga shtepia. Mund te merrem me krijimin e logove te ndryshme per kompani , template , freelancer , perkthim, konvertim te cdo dokumenti si psh nga pdf ne word etj . Per cdo informacion me kontaktoni. Falemi...
 • Profesioni: graphic designer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkoj Pune Per Hekurosje Rrobash Ne Shtepi

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Leke
kerkoj pune si hekurosje robash ne shtepi. orari fleksibel, dy dite ne jave per 4 ore ne dite. e preferuar zona sheshi shqiponja, 21 dhjetori, don bosco, zogu zi, qender. pagesa 1500 leke te reja dita. ...
 • Profesioni: hekurosje
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 28/10/2020

Kerkoj Pune Si Menaxher Biznesi

Paskuqan, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si: Menaxher Biznesi Administrim ne ndonje kompani private ose ne sektore shteterore Burimet Njerezore...
 • Profesioni: Menaxher Biznesi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/10/2020

Shitese

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente ne fakultetin e ekonomise dhe jam e interesuar per pune turni i dyte....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj

Laprakë, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj punë Ne profilet Parukiere -4 vjet eksperienc pune Recepsioniste -2 vjet ekperienc pune Shitese - 2 vjet eksperienc Numer kontakti - ...
 • Profesioni: Parukiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Vende Pune

Rruga idriz bejko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune shitese ,pune ne kozmetike ose sistemuese te jet turni i dyte...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam e interesuar per pune ne profile te ndyshme si kasiere ne market shitse, kamariere dhe ndimese ne profile pune te ndryshme....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Kerkoj Vend Pune

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Kerkoj nje pune nuk e kam problem cfar pune te jet. Sepse e kam te nevojshme. Kam studiuar dy vjet per gjuhe letersi. Si dhe zoteroj gjuhen angleze turke dhe frenge. ...
 • Profesioni: Shiteses/pastruese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

Sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2023
Jam e interesuar për punë si sanitarë me një kohë të reduktuar...
 • Profesioni: Sanitarë
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/10/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim