kerloj te punesohem bebisitet 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kujdestare Per Femije

Lagja nr2, Elbasan Pagesa:600 Euro
Jam e interesuar per te punuar si kujdestare per femije ne Itali . Kam mbaruar fakultetin e shkencave sociale & kam eksperienc 5 vite ne punen me femijet . Zoteroj edhe patent B . Per me teper te interesuarit te kontaktojne ne wp (vetem ...
 • Profesioni: -
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Jam Nje Vajz Kam Mbaruar Nje Kurs Per Microblading Dhe Per Qerpik.

Rruga Anastas Shundi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/02/2020
Kam mbaruar kurs per microblading dhe per qerpik kam deshir te punoj ne kete profesjon sepse jam e afte ta bej ....
 • Profesioni: Microblading
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/12/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Makeup Artist

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 21/03/2024
pershendetje , kam 7 vite eksperjence pune ne fushen e makeupit te te gjitha llojeve. E dua shume profesionin tim .Punoj me perkushtim dhe detaje ,jam shume e komunikueshme me klientet. Mjafton vetem nje prove te kuptoni sa vlen puna ime. Faleminder...
 • Profesioni: makeup artist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Operator Call Center Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Jam studente aktualisht dhe jam ne kerkim te nje pune par time si operatore call center ne qytetin e Durresit.Nuk kam eksperienc,por kam aftesi te mira komunikuese....

DADO

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2024
KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSISSTER NE SHTEPINE TUAJ OSE NE SHTEPINE TIME. Nr i telefonit ...
 • Profesioni: DADO
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Babysitter

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2020
Kerkoj pune babysiter. Kam ekperience me femije . Me kontaktoni ne whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Si Recepsioniste,operatore Callcenter Gjuha Italine Ose Shitse.

Rruga Miqesia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Kerkoj nje pune serioze ne disponibilitet per 8 ore...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Ne Kerkim Te Nje Pune

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Jam ne kerkim pune serioze nuk eshte e domosdoshme ne profesionin tim.Jam e afte te ambjentohem dhe te mesoi shpejte pune te ndryshme.Komunikimin e kam nje nder aftesite e mija me te avancuar. Anglishten e kuptoi dhe flas por ne te folur kam pak pro...
 • Profesioni: asistente zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pun Si Manaxhuese Ne Nje Biznes Si Ne Nje Restorant

Afer policis elbasan, Elbasan Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Jam nji studente ne vit te dyt per administrim biznes dhe inxhinieri ..dua te punoj me koh te pjesshme sepse sic e thash jam studente ..dua te jem manaxhuese ne nji supermarket ose ne nje restorant por jo te kem pun te ngarkuar tamam si manaxhuese s...
 • Profesioni: Manaxhuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Operator Ne Gjuhen Frenge !

rruga puhija detit, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pune si operator ne gjuhen frenge me diplome niveli b2 vlersuar shume mire dhe me eskperience pasi kam jetuar ne France. Preferohet part time per arsye se aktualisht jam student . ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Ne Ndonje Klinike Dentare,shitese,ne Agjensi

Rruga Sulejman Delvina, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Pershendetje Jam familjare dhe jam e interesuar per pune. Kam mbaruar shkollen e larte pet infermiere. Ne profesion skam gjetur ndonje pune dhe dua ndonje pune si psh ne ndonje klinike dentare,shitese,ne agjensi. Puna te jete vetem turni i pare se...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kërkoj Punë.

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/11/2020
Kërkoj të punësohem si: përkthyese anglisht-shqip,mësuese anglishteje në qendër kursesh pasi jam njohëse shumë e mirë e gjuhës angleze. Do të preferoja dhe të shkruaja artikuj ne revista online ose në Blog të ndryshëm. Gjithashtu dhe...
 • Profesioni: TĂ« gjitha
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

MËSUESE PRIVATE NË AMBIENTET E SHTËPISË

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Prindër, nëse nuk keni kohë të ndiqni fëmijët tuaj në bërjen e detyrave, mbarëvajtjen e tyre në shkolle dhe pas shkolle, unë si mësuese private e specializuar ju vij ndihmë familjes tuaj në ambientet e shtëpisë. Kam eksperiencë t...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pune Shitese Ne Tabacco Shop

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj pune tabacco shop ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

Kerkoj Pun Per Pasticiere. E Diplomuar Prej Dy Vitesh. Edhe Me Eksperienc

2 Palmat, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun per Pasticeri...
 • Profesioni: Pasticieri
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim