kerloj te punesohem 

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2019
jam nje djale 22 vjeq qe kerkoj pune me turne. ose turn i pare . kamarier/banakier. te dyja pozicionet. nr tel . ...
 • Profesioni: kamarier/banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Banakier

Bulevardi Zogu I, Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:30,000 Leke
Banakier...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Tirane, Ofrohen Kurse Matematike

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 13/11/2020
Ofrohen kurse private matematike per nxenesit e 9-vjecares dhe te gjimnazit. Ndjekje e rregull e programit mesimor. Pergatitje per provimin e lirimit dhe te matures shteterore Konsultime per provime semestrale. Ndihme per detyrat e shtepise. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje.Kerkoj te punesohem si shofer-shoqerues personal ose familje . Jam ish ushtarak (5 vite pune).kam trajnime dhe kurse ne shqiperi dhe jasht .(mbi 20) ne fushen e shoqerimit personave dhe mjeteve,patent clasi C.Jam 28 vjec,jetoj ne tirane...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune

Bulevardi Donald Tramp Kamez Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Pershendetje, une qe po ju shkruaj quhem Ada, kam nje eksperienc pune 20 vjecare ne rrobaqepsi( fabrika fason). Kam punuar pergjegjse, kordinatore, prestare,etj. Ne materjale te ndryshme.Prej 3 muajsh kam hapur vete nje rrobaqepsi te vogel me 6 pune...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kamarier

Rruga Faik Kulla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Kerkoj pune kamarier ne tirane ,kam rreth 2 vjet exp ,jam tip i komunikueshem dhe i shkathet....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Pune Part Time 4 Ore

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Jam i interesuar per pune part time 4 ore pasdite pas ores 17:00.(jo kamarier) Kontakt whatsapp per me teper .Faleminderit!...
 • Profesioni: .....
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 13/10/2019

Kerkoj Te Punsohem Si Shofer

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2022
Kerkoj te punsohem si shofer ne agjesi turistke, ose shofer personal. Kam eksperjence 15 vjeçare. Posedoj patentat a b c d de ce be, çab dhe karte teografi. Flase shume mire anglishte, njoh shume mire tirane shqiperijet dhe vendet e rajonit. Jam 3...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

OFROJM VEND TE LIRE PUNE PER POZICIONIN ASISTENTE ZYRE.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Ofrojme vend te lire pune, asistente ne zyre imobiliare. Aftesi menaxhimi ne marrdhenie me klientin. Preferohet gjuhe e huaj. Komunikim ,ambicje per pune , aftesi per te perthithur informacion....
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/10/2019

Pune Si Kamarjer

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne ndonje ambjent familjar, te jete vetem turn i 1. ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

Kerkoj Pun

21 Dhjetori, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj pun si estetiste thonjesh kam eksperienc 1 vit interesohem per pun me perqindje nr kontakti ose whatsup ...

Kerkoj Pune Si Kamerier

Rruga Vasil Noçka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kamarier turni pare mundesisht....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/10/2019

GRAPHIC And WEB DESIGNER

Mbrapa Godines 27, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Jam i interesur për punësim si graphic designer ose web designer. Me potencial dhe aftësi shumë të mira në këtë fushë....
 • Profesioni: Designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/10/2019

Kerkoj Pune Kamarier

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/08/2020
Kerkoj pune kamarier part time 18:30 deri 22:30...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 11/10/2019

Kerkoj Pune Ne Mobileri

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam 40 vjece, dhe kerkoj te nje pune ne mobileri, kryesisht lyerje, por njoh mjaft mire gjithe proceset e saj. Kam mbi 20 vite eksperience ne kete pune....
 • Profesioni: mobiliere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 11/10/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim