kujdestare femijesh ose per te moshuar 

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Pun Per Ndimse Pasticiere

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ndimse pasticiere. Per cdo lloj turni. Kam mbaruar shollen per pasticiere....
 • Profesioni: Ndimse pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Estetiste

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si Estetiste (thonjsh) ...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Te Punsohem Part Time

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/10/2019
Kerkoj pune part time vetem pasdite Ndimes picier ,banak,kuzhin ...
 • Profesioni: Nd.picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune Mirmbajtese Dhe Arreduese Ambjentesh Me Lule

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Interesohem per te punuar ne hotele ne mirmbajten dhe arredimin e ambjenteve me lule. Kam eksperinece pune 2 vjet te Sheratoni si mirmbajtese lulesh dhe arreduese ambienti me lule. I njof lulet dhe di te lujdesem per to. Kam fantazi ne kombinim dhe ...

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

KERKOJ PUNE NGA SHTEPIA.Zoteroj Gjuhe Te Huaj Dhe Nje Varietet Punesh.

Rruga Adil Alushi, Distretto di Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:5,000 Leke
kam punuar redaktore,call center dhe kam mbaruar shkollen per shkenca edukimi....
 • Profesioni: psikologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, kam mbaruar shkollen e larte ne juridik ne Itali, jam regjistruar ne dhka si asistente avokate, kerkoj pune juriste ose zyre ligjore per bashkepunim. Kontakt whatsapp ....
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Ekonomiste, Kontabiliste

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/02/2024
Pershendetje Kerkoj te punesohem si ekonomiste ...

Mesuese Anglisht

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar Bachelor ne Universitetin e Tiranes me mesataren e notave 9,dhe Masterin ne Universitetin e Bedrit ku kam qene eksenlenca e masterit.Kam punuar asistent/pedagoge prane ketij Universiteti ne Departamentin e Anglishtes si dhe para kesaj ka...
 • Profesioni: Mesuese/Pedagoge
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Pune Ne Fushen E Burimeve Njerezore, Dega Psikologji.

Rruga Dhjetor 90 21, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:850 Euro
Pershendetje. Kam perfunduar studimet e larta ne fushen e psikologjise. Kam dy nivele studimi, niveli i pare Bachelor master shkencor ne psikologji klinike . Kam eksperience si eksperte e jashtme ne ceshtje divorcesh, per kater vite. Kam eksperien...
 • Profesioni: Psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Mjeke Stomatologe Ne Nje Klinik Dentare.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2019
kerkoj te punesohem si mjeke stomatologe ne nje klinik dentare....
 • Profesioni: dentiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kujdestare Kafshesh- Dog Walker

Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi. ...
 • Profesioni: Dog walker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Durresit ,Tirane Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune Juriste ...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Babysiter

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje!Jam nje grua ne moshen 53 vjece,kerkoj nje femije mbi moshen 2 vjec per ta mbajtur ne shtepine time.Kam eksperience per mirembajtjen e femijeve.Jetoj tek Kodra e Diellit.Kush eshte i/e interesuar te me kontaktoj.Faleminderit!...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Tirane, Kerkoj Pune Ekonomiste, Ndihmës Ekonomiste Ose Arkëtare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
CURRICULUM VITAE Emri: Mendore Mbiemri: Hazizi Datëlindja: 22/10/1989 Vendlindja: Allambrez Berat Vendbanimi: Qyteti Studenti Nr.celulari: ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Pune Pjatalares Ose Kujdestar Kafshesh

Rruga Petro Marko, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kerkoj pune si pjatalares ose kijdestar kafshesh.jam 14 vjec dhe kerkoj pune maksimumi 6 ore per pjatalares ose per kujdestar kafshesh kohen e percaktojme me vone...

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Shofer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Kerkoj te punesohem si shofer zoteroj patenten e klasit B...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/07/2019

Mesuese Per Gjuhen Angleze Frenge Dhe Italiane

Durrës, Albanie, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj kurse ne shtepi per gjuhen angleze,frenge dhe Italiane per femije te te gjithe grup moshave.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim