kujdestare per pleq 

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 08/04/2020
pershendetje kerkoj te punoj si operatore call center nga shtepia ne gjuhen shqip...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Pozicjoni Turizem

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Pershendetje, jam interesuar te punoj si manager, hotel, ose restorante, ekseperence pune ne angli, dhe kroaci. Jam 36 vjeçe pa oblikime familjare, korkte ne pune, dhe e bej me shume dashuri, per me shume mos hezigini te me kontaktini be wats up ...
 • Profesioni: Management
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Shitse

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam ne vajze 22 vjece kerkoj pun si shitse kam mbaruar nje shkoll profesionale ...
 • Profesioni: Parukere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Kerkoj Pune

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam Nertian Mecani kam mbaruar unversitetin per finance dega administrim biznesin. Komunikoj dhe shkruaj anglisht italisht. Kam punuar prej 5 viteve si menaxher ekonomist magazinier ne firemen e familjes time. Kam administruar nje biznes timin prej ...
 • Profesioni: Financ
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Financier/ekonomist Part Time

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jeni te interesuar per nje ekonomiste part time? Une ofroj: • Perpunimi i Faturave te Blerjeve • Perpunimi i Faturave te Shitjeve. • Pergatitja dhe deklarimi i Librave te Blerjeve dhe te Shitjeve. • Pergatitja dhe deklarimi i formulari...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/04/2020

Per Shofer

Tufine, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si shofer kam patent klasit B jetoj ne tiran jam 27 vjeq....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/04/2020

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 03/04/2020

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 03/04/2020

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/04/2020

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 03/04/2020

Ju Lutem Me Ndihmoni Per Pune Si Puntore Shtepie. Faleminderit.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2020
Ju lutem me ndihmoni per pune si puntore shtepie. 3 - 4 here ne muaj ose 1 here ne jave. Pagesa me mareveshje. Per cdo gje mund te flasim ne kete numer. Ju lutem me ndihmoni. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 03/04/2020

Recepsion, Dado...

Rruga Silvio Berluskoni, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:400 Leke
Pershendetje, Quhem Ola, 29 vjece. Interesohem per pune, jo afatgjate, njeheresh 3 mujore ( mund te jete dhe nje kerkese mungese personeli), pasi jam ne pritje te vizes per ne Gjermani (ndoshta mund te qendroj me pak se 3 muaj, ndoshta edhe me shu...
 • Profesioni: Recepsion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/04/2020

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Pastruese Shtepie/ Zyra

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si pastruese shtepie/zyre. Kam eksperienc si pastruese shtepie/zyre ,mund ti kryej te gjitha pune nga te gjitha llojet ne cfaredolloj orari ju intereson , gjithashtu mund te gatuaj sipas deshires tuaj . Pagesa/me orare...
 • Profesioni: pastrueese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 02/04/2020

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 02/04/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 02/04/2020

Kerkoj Te Punoj Ne Ndonje Bar Lokal - Sanitare

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punoj ne ndonje Bar Lokal me kohe te pjeseshme 3 ose 4 ore ne mengjes si sanitare. Lokali te jet afer qendres si te sigurimet rajonale, Vizion Plus ose rruga Kavajes, ose te ish treni. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

Kerkoj Pune Né Tirane Kam Tre Diploma Te Marra Ne Itali . Pranoj Cdo Lloj Pune.

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne tirane. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/04/2020

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar pr nje vend Pune ne kopesht...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

Babysitter - Korçe

Korçë, Albania, Korce Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si babysitter ne qytetin e Korçes. Kam eksperience pune 8 vite ne kujdesin e femijeve. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/04/2020

Intteresohem Per Nje Pune Shitese Ne Qytetin E Tiranes

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Interesohem per nje pune shitese ... mund t m kontaktoni whp ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 01/04/2020

Kerkoj Dy Vende Pune Si Pjatalarse Sanitare

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/10/2019
Jam e interesuar per dy vende pune si pjatalarse ose sanitare....
 • Profesioni: Hoteleri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 01/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim