kujdestaredado per femije 

 Online 6 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Makeup Artist&Permanent Makeup Artist

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/01/2020
pershendetje! kerkoj pune si Makeup artiste dhe permanent makeup artiste (vetulla microblading).Jam me eksperience pune si dhe disponoj te gjitha produktet dhe pajisjet vete.Salloni qe eshte i intetesuar te me kontaktoj per me shume info,Faleminderi...
 • Profesioni: makeup artist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkoj Pune Si Estetiste (ne Fushen E Depilimit)

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente 21 vjec dhe kam mbaruar nje kurs per depilime. Kam deshire te punoj ne kete profesion sepse jam e afte.Punoj me detaje dhe me perkushtim....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/01/2020

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

..

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune e cila te kete lidjeje me gjuhen angleze call center etj Ju lutem me kontaktoni....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Operatore Online Nga Shtepia

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kuzhinier Picier

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:1,500 Euro
Jemi 3 veta kerkojm pune ne europe per kuzhine piceri Gjuhe e huaj anglisht,gjermanisht...
 • Profesioni: Kuzhine piceri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/04/2021
Interesohem per pune 6 ore ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pune Part Time 14:00-18:00 Ose Ne Fundjave Full Time

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune part time 14:00-18:00 ose ne fundjave full time si asistente zyre ,asistente dentare ose dicka qe ka te beje me menaxhimin e rrjeteve sociale...
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Ne Agjensi Turistike

Rruga Dervish Hima, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Kerkoj pune ne nje agjensi turistike ...
 • Profesioni: Hoteleri turizem
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Te Pune

Medrese, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Pershendetje.Jam 22 vjece kam mbaruar arsimin e larte bachelor dega Fizik .Kerkoj te punesohem ne profesionin tim ne ndonje shkolle private,ose ne ndonje pune qe ka lidhje me shkollen qe zoteroj....
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kujdestare Per Femije

Lagja nr2, Elbasan Pagesa:600 Euro
Jam e interesuar per te punuar si kujdestare per femije ne Itali . Kam mbaruar fakultetin e shkencave sociale & kam eksperienc 5 vite ne punen me femijet . Zoteroj edhe patent B . Per me teper te interesuarit te kontaktojne ne wp (vetem ...
 • Profesioni: -
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Thoma Filipeu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj te mbaj femije rreth moshes 1-3 vjec. Femijen e mbaj ne shtepine time, nenat e interesuara te vijne dhe ta shikojne vete ambientin.Pagesa 200 mije leke (e diskutueshme) Kam eksperience pune prej 10 vitesh si babysitter ...

Jam Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare Per femije ose te moshuar 24 ore. Jam me eksperienc...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kujdestari Femijesh

Rruga Besim Fagu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/10/2020
Ofroj sherbim kujdestari femijesh ne ambientin familjar .Kam eksperience pune 10 vjeçare neper çerdhe ,kopshte shkolla.Jam e diplomuar ne ciklin fillor.Adresa : rruga besim fagu Allias.Nr kontakti ...

Babysitter

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2020
Kerkoj pune babysiter. Kam ekperience me femije . Me kontaktoni ne whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

DADO

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2024
KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSISSTER NE SHTEPINE TUAJ OSE NE SHTEPINE TIME. Nr i telefonit ...
 • Profesioni: DADO
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pune Si Bebysitter

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam nje zonje 52 vjec kerkoj pune si babysitter kam eksperience pune. Preferohet afer komunes se parisit apo kodres se diellit. Faleminderit!...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 24/01/2020

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim