mesuese pedagoge 

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

Dado

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Kemi nevoje per nje dado per femijen tuaj? Me kontaktoni !...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Operatore Vodafone

Tjeter zone, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/01/2020
Pershendetje jam nje vajze 24 vjece dhe kerkoj nje vend pune si operatore ne dyqan vodafone...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkoj Pun Si Shofer

Principata e Arbrit , Durres Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun si shofer ne durres jam 23 vjec ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Banakiere

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
KERKOJ PUNE BANAKIERE KAM 10 VJET ESPERIENCE PUNE JAM 35 VJEC FAMILIARE NE FUND KAM PUNUAR TOPTAN TE JETE ABIENT FAMILJAR ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Jurist,asistent Ligjor

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj pune pasi kam mbaruar bachelor per juridik dhe master shkencor ne te drejte covile tregtare,kam eksperienc pune 2 vjecare si asistent noter....
 • Profesioni: Jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Mesim I Gjuhes Angleze Per Femije Ose Dhe Te Rritur Fillestare Ose Dhe Mesatare.

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam studente e vitit te 3 bachelor. Kerkoj nje pune part time gjate javes ose ne fundjave per te dhene kurs anglisht per femije ose te rritur shqiptare ose turq. Zoteroj nivelin e avancuar te anglishtes dhe B2 te turqishtes....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2020

Shofer

Shtish-Tufinë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si shofer kam patent klasit B kam makin personale jam 26 vjeq banoj ne tiran tufine....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkoj Pune Si Shofer Ose Si Shperndares Me Makine Ne Tirane...kontakt Ne Whatsapp....faleminderit

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
Kerkoj pune si shperndares ose shofer Kam patente te klasit B Jam i gatshem te punoj pas ores 15:00 Kontakt vetem ne Whatsapp...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkoj Pune Si Perkthyese/ofroj Kurse Gjuhe Te Huaj

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje,jam e interesuar per pune si perkthyese zoteroj aktualisht 4 gjuhe italisht,anglisht,spanjisht,gjermanisht.Italisht dhe anglisht ne nivel c1 dhe me diploma nderkombetare te certifikuara.Spanjisht dhe gjermanisht B1.Eksperience e meparsh...
 • Profesioni: perkthyese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

Kerkohet Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkohet pune per nje picajol ne tirane Me eksperience 18 vjecare brenda dhe jasht vendit. Me kontaktini ! ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2020

DADO

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/12/2024
KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSISSTER NE SHTEPINE TUAJ OSE NE SHTEPINE TIME. Nr i telefonit ...
 • Profesioni: DADO
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2020

Babysitter

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/02/2020
Kerkoj pune babysiter. Kam ekperience me femije . Me kontaktoni ne whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Babysitter

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkoj Pune si babysitter prane nje familje me femije mosha 1-4 Vjec. Kam eksperience 5 vjecare per kujdesin ndaj femijeve dhe plot kenaqesi dhe perkushtim per te mesuar dhe argetuar me ta. ...

Kerkoj Te Punesohem Si Kujdestare

, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Jam nje zonje 56 vjeç nga Korça. Kerkoj pune si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience pune brenda & jashte vendit. Preferoj pune 24 ore. ...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Jam Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare Per femije ose te moshuar 24 ore. Jam me eksperienc...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune Si Bebysitter

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam nje zonje 52 vjec kerkoj pune si babysitter kam eksperience pune. Preferohet afer komunes se parisit apo kodres se diellit. Faleminderit!...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pune

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke
Jam intersuar per pun jetoj ne elbasan 20 vjec me experenc pune...

Edukatore Ne Cerdhe

Laprake pallatet hawai, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Pershendetje jam tea skana jam 23 vjece kerkon pune si edukatore ne cerdhe e grupmoshes 6 muaj deri ne 1 vjec ...

Shitse

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam ne vajze 22 vjece kerkoj pun si shitse kam mbaruar nje shkoll profesionale ...
 • Profesioni: Parukere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim