mir 

 Online 35 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune Kam punuar me pare si shitese ne mje supermarket dhe ne nje furre buke. Nuk eshte domosdoshmeri vetem ne profilin e shitesen pasi mund te ambjentohem kollaj edhe me pune te tjera Jam ne shkolle ne bachelor pra kerkoj nje pune turn i d...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Bebysitter

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj te punesohem si bebysitter. Kam eksperienc pune me femije 3-4 vjec. ...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkoj Pune Shofere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune shofer Patent klasi B Pak eksperienc ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Kerkoj Pune Si Asistente/ Recepsioniste Ne Klinika Mjekesore ( Dentare, Dermatologjike, Okulistike E

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Momentalisht ndjek studimet e deges se mjekesise se pergjithshme. Zoteroj njohurite baze te kompjuterit dhe gjuheve te huaja. Jam e komunikueshme me njerezit....

Shofer

Cërrik, Αλβανία, Elbasan Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2024
Korkoj pun shofer me kategori B C CE +CAP...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 28/05/2020

Kamarier

Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Ne kerkim te pozicionit te kamarierit me 1 vit eksperienc pune...
 • Profesioni: Kamarier Bari
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Intresohem Per Pozicionin E Sanıtares Ne Zyra ( Call Center ) , Klinika Mjekesore / Farmaci .

Rruga Bubulina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Kerkesa ime e vetme eshte nje vend pune me siguracion . Faleminderit Paraprakisht !...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkoj Pune Qe Kryhet Nga Shtepia

Liqeni Thatë, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2021
kerkoj pune qe kryhet nga shtepia jam e afte ne ne gjuhen angleze gjithashtu kam aftesi per shkrimin e artikujve gazetar online ose dizenjim e pikture...
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Video Editor

Brryli/Tirane, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2020
Kerkoj te punesohem si video editor ose montazhier, kam eksperience pune ne mediat kryesore ketu ne Tirane. ...
 • Profesioni: video editor
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Furrxhi

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/05/2020
Kerkoj te punesohem ne furre buke. Kam eksperience 7 vjecare ne kete profesion !! Brenda dhe jashte vendit !! Me kontaktoni ne nr e meposhtem ose me shkruani ne Gmail-in tim: xhuljosuci@gmail.com Faleminderit!!...
 • Profesioni: Furrtar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Rruga Isuf Xhelili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/05/2023
Kerkoj te punesohem si shofer zoteroj patenten B - C eksperienc Pune Kam 6 vjet Nr....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2020

Kerkoj Pune Shofer

Rruga 3 Deshmoret, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj te punesohem si shofer , patent klasi B eksperien 7 vjecare , Tiranen e njoh mire pasi kam punuar si taxi . Disponoj dhe makine personale nese keni biznes dhe ju duhet shperndares...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2020

Mekanik Makinash Qepse

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Regulloj makina qepse industriale dhe familiare....
 • Profesioni: Mekanik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2020

Kerkoj Pune Babysitter /dado

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2021
Kerkoj pune babysiter. Kam eksperience prej dy vitesh me femijet nga mosha 2_7 vjec ....
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2020

Kerkoj Pune Ne Call Center

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2022
Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen an...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2020

Online

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkoj te punoj online ...
 • Profesioni: Online
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Nje Pune Qe Te Jet Furre Buke Ose Piceri Di Te Gatuaj Mir Kam Punuar Jasht Shtetit

Rruga OSBE, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/10/2022
Kam nevoj per pune furre buke ose piceri...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2021
Kerkoj pune si ekonomiste e jashtme per mbajtjen e kontabilizimeve dhe deklarimeve online per bizneset e vogla....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkoj pune si ekonomiste e jashtme per kontabilizimin dhe mbajtjen e deklarimeve online per bizneset e vogla....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Vend Pune Kimiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Quhem Totjona Stefani . Kam mbaruar studimet e larta bachelor "Kimi dhe Teknologji Ushqimore " ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tirane. Master shkencor "Inxhinieri e Proceseve Kimike " , ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tiran...
 • Profesioni: kimiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Pune Si Infermiere

Konviktet e vajzave Tirane , Tirane Pagesa:300 Euro
Jam nje infermiere e liqensuar.Kerkoj pune si infermiere ne klinika private ose spitale private ne Tirane.Kam mbaruar Bchelor dega infermieri.Kam 5 vite eksperience pune si infermiere.Tani jam e papune dhe keroj nje pune ne Tirane si infermiere .Kam...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Banakiere

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/06/2020
KERKOJ PUNE BANAKJERE ESPERINCJA IME 10 VJECARE FAMILJARE MOSHA 35 VJEC ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Vend Pune Part Time Financiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per pune financiere part time. Kam eksperience 15 vjet si ekonomiste, ne mbajtjen e te gjithe dokumentacionit, maredheniet me shtetin, mbylljen e bilancit dhe cdo transaksioni financiar...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim