model kontrat pune 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Tirane, Kerkoj Pune Ekonomiste, Ndihmës Ekonomiste Ose Arkëtare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
CURRICULUM VITAE Emri: Mendore Mbiemri: Hazizi Datëlindja: 22/10/1989 Vendlindja: Allambrez Berat Vendbanimi: Qyteti Studenti Nr.celulari: ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Elektricist

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2023
Kerkoj te punesohem ne profesionin e elektrikut,e ushtroj zanatin prej 4vitesh...
 • Profesioni: Elektricist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Une Quhem Denis Dhe Kete Vere Do Deshiroja Qe Te Futem Ne Pune Si Kamarier

Sheshi Uillson, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Une quhem Denis dhe kete vere do deshiroja qe te futem ne pune si kamarier . Por nuk kam ekperience si kamarier por ju garantoj qe jam nje djale qe i mesoj gjerat shpejt dhe do jem i perpikte ne pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kerkoj Pune

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
kerkoj pune si banakier..flm...
 • Profesioni: banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kerkoj Pune Kamarier Ose Banakier Turni I Pare

Babrru, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Jam 18 vjec Jam pa eksperience pune Arsimi:Gjimnaz ...

Kerkoj Pun Si Kamarier Banakier

Agjensi, Berati Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/09/2019
Kam eksperienc 3 muaj si kamarier dhe 2 muaj si banakier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kamarjer

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Pershendetje kerkoj pun si kamarjer kam eksperienc te mjaftueshme ne kete fush Jam 28 vjec te jet lokal qe te ket pun ju lutem me kontaktoni me nr qe esht posht ju faleminderit...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kerkoj Pun

21 Dhjetori, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj pun si estetiste thonjesh kam eksperienc 1 vit interesohem per pun me perqindje nr kontakti ose whatsup ...

Operator/Social Media Manager/Data Entry

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Armina Pano. Tirane. Albania, 1001. kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapu...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Kujdestare Kafshesh- Dog Walker

Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi. ...
 • Profesioni: Dog walker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/08/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/08/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune Si Shofer

Xhevdet Doda, Kosovo Polje, Lushnje Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj pune si shofer kam patent B jam i gatshem per cdo prov dhe cdo kohe nuk kam angazhime te tjera ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Inxhinieri Gjeologjike Dhe Hidrogjeologji

Rruga Kadri Kerciku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2024
Kerkoj pune per degen inxhinieri gjeologjike dhe hidrogjeologji, pasi jam e diplomua per kete dege....
 • Profesioni: Inxhinieri
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Agjente / Shitje Ne Terren

Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet agjente ( F ) per shitje ne terren.Ne Fushen e Parafarmacise dhe kozmetikes ...
 • Profesioni: Agjente F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Pune Shofer, Zoteroj Klasin B Dhe C

Dobresh, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Korrekt ne zbatimin e orarit dhe i gatshem per per cdo gje. Pagesa me marreveshje...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim