ne prishtin 

 Online 16 lexues | 4 njoftime ne pritje

Asistent Menaxher

Rruga Naum Karanxha, Korçë, Albania, Korce Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2019
Dua nje pune ne marketingun e shitjes. Jam 24 vjec dhe quhem amarildo lipo...
 • Profesioni: Menazher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkoj Pune Kamarier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:160 Euro Afati i Aplikimit: 05/12/2019
kerkoj pune kamarier jam 17 vj numri eshte gabim me me telefononi tek ky nr ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/06/2019

Kerkoj Pune

Bulevardi Donald Tramp Kamez Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Pershendetje, une qe po ju shkruaj quhem Ada, kam nje eksperienc pune 20 vjecare ne rrobaqepsi( fabrika fason). Kam punuar pergjegjse, kordinatore, prestare,etj. Ne materjale te ndryshme.Prej 3 muajsh kam hapur vete nje rrobaqepsi te vogel me 6 pune...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Koerkoj Pune Si Pergjegjes Kapanoni

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoj pune si pergjegjes kapanoni,aktualisht jam ne marrdhenie pune si pergjegjes kapanoni ne nje firme italiane.Kam 5 vite eksperience ne fushen e perpunimit te metalit.Jam i specializuar per torno manuale.Kam punuar vetem me kompani italiane. M...
 • Profesioni: Pergjegjes kapanoni
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/06/2019

Infermiere

Rruga Uji i Ftohte, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Pershendetje! Sapo kam mbaruar studimet Master ne Fakultetin e Vlores per profesionin Infermier me rezultate shume te mira . Deshiroj te punoj ne profesionin tim . Nuk kam eksperience pune , por me mjafton deshira dhe pasioni per te mesuar shpejte. ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/06/2019

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/06/2019

Dua Pune

Ne ballsh Fshati lapulec, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/02/2022
Dua t punoj ne nje pun kamarier kam punuar 2 vjet punoj akoma me raste ose dhe n supermarket m pelqen...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/06/2019

Front End Developer

Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Kerkoj pune Front End Developer. Aktualisht kam mbaruar kurs profesional per Front End Developer prane qendres profesionale Dominusoft ku kam zhvilluar dhe Inteshipin. Gjuhet e programimit me te cilat punoj jane: Html, Css, Bootstrap, Javascript, Jq...
 • Profesioni: Web developer
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/06/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune Si Pergjegjes Kapanoni Ose Torni

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Kerkoj pune si tornitore ne torno manuale , aktualisht punoj si pergjegjes prodhimi ne nje kompani te perpunimit te metalit dhe prodhim makinerish. Kam 5 vite qe punoj me kompani italiane. email:donadriano6@gmail.com Whatsapp: (me kontaktoni d...
 • Profesioni: tornitore manuale
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 13/06/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/06/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Graphic Design Freelancer Ose Full Time

Rruga Celigradi, Fier, Albania, Fier Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 21/03/2024
kerkoj te punesohem si graphic design Freelancer ose Full Time Ofroj punime te ndryshme qe lidhen me fushen e Graphic Design print ose web use: Logo Package Design Kartvizita Flyer Broshura Menu Bar/Restorant Banner Video Editor etj. ...
 • Profesioni: graphic design
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Babysiter

Rruga Hysen Xhambeu laprake , Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kerkoj te punesohem te mbaj femij nga mosha 3 vjec e lart jam pa impenjime kam eksperienc te meparshme ,,koha qe dispocionoj qe te rri me femijen nga ora 8 deri ne 3 diten e djel deshiroj ta kem pushim ,mund te punoj dhe part time nderkoh kam studiu...
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Jap Sherbim Ne Fushen Audio, Post-Produksion

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Leke
- Modifikim i nje formati audio. - Rregullim cilesie, pastrim, incizim. - Krijimi i nje audio finale per nje Spot publicitar, dokumentar apo edhe film. - Ideimi i nje audio permbi nje video. Mixim, masterizim. Cmimet# ne baze te materialit apo...

Kerkoj Pune

Rruga Adria durres, Galaktik center, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkoj pune tek Galaktik center....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 11/06/2019

Kerkohen 2 Kamarier (m)

Rruga Sitki Çiço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 08/07/2019
"Xhulios coffe shop" kerkon te punsoj 2 kamarier (m)...Pagesa shume e mire +siguracione.Puna me turne..Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane lokalit.. Adresa :rruga Sitki Cico ,Brryll..Perball maternitetit te ri....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/06/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Kerko Pune ..ne Shtrim Pllakash

Ali demi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem ne nje kompani per shtrim pllakash...kam eksperience ne ket zanat prej 2 vj.. ...
 • Profesioni: Usta
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Riparime Brava Dyerve Blind

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bej Riparime dyersh , hapje dyersh , ndrrim bravash , zhbllokim dyersh blinduar Me telfononi ne nr : + per keto sherbime ...
 • Profesioni: riparues
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/06/2019

Baby Siter

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 10/05/2024
kerkoj pune si baby siter ose perkujdesje te moshuarish ne itali gjermani zvicer ose austri.jam 30 vjece kam mbaruar fakultetin e infermieris dhe kam 5 vjet eksperienc....
 • Profesioni: Babysiter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 07/06/2019

Perkthyes Turqisht-shqip

Sukth i Ri, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/05/2020
Ju lutem me ndihmoni kam nevoj per nje pun si kjo....
 • Profesioni: Perkthys
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Kerkoj Pune Si Kimiste Dhe Teknologe Ushqimore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste dhe teknologe ushqimore ...
 • Profesioni: teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Shofer Personal

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pershendetje !Jam i interesuar te punoj si shofer personal per ndonje familje apo kompani te cilet kane nevoje per nje person ne nje pozicion te tille.Kam ekspeience ne kete fushe rreth 10 vite brenda dhe jashte vendit dhe zoteroj patente te klasit ...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 07/06/2019

Kerkoj Pune Si Kamarier Ose Banakier

Rruga Bajram Curri, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune sezonale per 3 muajt e veres me pozicion kamarier ose banakier.Pa eksperience pune,por i gatshem per te dhene maksimumin.Zoterues i mire i gjuhes angleze dhe i mirekuptueshem me klientin.Paresor mbetet sherbimi i ofruar klienteve.Falemin...

Kerkoj Pune Sezonale Kamarier ,jam Tip I Shkathet ,i Sjellshem ,kam Exp 2 Vjet E Gjysem Ne Lokale

Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania, Sarande Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/06/2019
Jam tip i shkathet ,i sjellshem ,i komunikueshem,m exp 2 vjet e gjysem ne lokale me pelqen te punoj ne grup, di pak anglisht 🙂...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 06/06/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim