njoftime te reja per pune edukatore ne tirane 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Kerkoj Pun

Vace zela ksamil, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun bojaxhi ose meremetia suva..mur tulle..fino..patinim..etj...
 • Profesioni: Ndertim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Punojse Ne Familje

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punoj ne familje si pastruese kush eshte e interesuar le te me mar ne telef kam 5 vite eksperience jetoj me qera dhe ksm shume nevoj per pune jetoj ne tirane...

Kerkoj Pune Per Pastruze Shtepie Ju Lutem Mundet Te Me Ndihmoni ?😐

19-Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qema, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kerkoj pune ....
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Oferte, Punime Guri Te Ndryshme

Zogu zi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Okazion...Ofrojme Punime guri te ndryshme,me cilesi, dhe cmimet-50% me lire se tregu,e vertetuar ne terren.Punimet: Shtepi dhe vila guri nga themeli ne cati. Mure dhe veshje dekorative. Avlli,kollona,porte guri,cezma,barbekiy, oxhak,mini-bare te bre...
 • Profesioni: Mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

OFROJM VEND TE LIRE PUNE PER POZICIONIN ASISTENTE ZYRE.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Ofrojme vend te lire pune, asistente ne zyre imobiliare. Aftesi menaxhimi ne marrdhenie me klientin. Preferohet gjuhe e huaj. Komunikim ,ambicje per pune , aftesi per te perthithur informacion....
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Guzhunjer

Durrës, Αλβανία, Sarande Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun guzhunjier. Kam 20 aksperjience. ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 29/01/2020

Punoje Fabrik Kepucesh

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/03/2019
Puntore fanrike kepucesh...
 • Profesioni: Pergjes premonde
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 29/01/2020

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Intteresohem Per Nje Pune Shitese Ne Qytetin E Tiranes

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/12/2019
Interesohem per nje pune shitese ... mund t m kontaktoni whp ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Pune Si Psikologe

Musa Hazef Basha, Elbasan Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj pune si psikologe ne institucion pasi karakterizohem me cilesi te cilat pershtaten me profesionin tim.Bashkepunoj ne grup,jam korrekte dhe e ndershme...
 • Profesioni: Psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Asistente Menaxhere

Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam e interesuar te punoj asistente menaxhere ne lounge jam 22 vjec kam vazhdu per menaxhim biznes kam eksperienc qe kam punu ne lounge ne banak...

Kerkoj Pun Si Bojaxhi Per Shtepi , Porta Hekuri

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si bojagji..shtepiash ...porta hekuri dhe avullia hekuri....Jam serioz ne pune me nje eksperienc prej 10 vitesh jasht shteti.....
 • Profesioni: bojaxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

👨‍🏫 Mesues Matematike

Rruga Isuf Elezi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Pershendetje. Kam mbaruar studimet MASTER ne degen e matematikes me mesatare të larte. Kam punuar 3 vjet MESUES ne shkolle publike dhe momentalisht jam pa pune. Kerkoj te punesohem si mesues ne ndonje wender kursesh. 🔥Gjithashtu ofroj edhe k...
 • Profesioni: Mësues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Parruce, Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:40,000 Leke
Jam nje zonje ne moshe 54 vjecare kerkoj te punesohem si baby sitter per tu kujdesur per nje femije te moshes 2 deri 6 vjecare...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 28/01/2020

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Redaktore Për Gjuhën Shqipe

Rruga Foto Janku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Redaktore per gjuhen shqipe. Redaktore letrare per libra dhe redaktore per titrat televizive,materiale ne web. ...
 • Profesioni: Redaktore
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

Ju Lutem Me Ndihmoni Per Pune Si Puntore Shtepie. Faleminderit.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/03/2020
Ju lutem me ndihmoni per pune si puntore shtepie. 3 - 4 here ne muaj ose 1 here ne jave. Pagesa me mareveshje. Per cdo gje mund te flasim ne kete numer. Ju lutem me ndihmoni. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 28/01/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim