ofroj pun shofer kamioni prishtin 

 Online 10 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune Kam punuar me pare si shitese ne mje supermarket dhe ne nje furre buke. Nuk eshte domosdoshmeri vetem ne profilin e shitesen pasi mund te ambjentohem kollaj edhe me pune te tjera Jam ne shkolle ne bachelor pra kerkoj nje pune turn i d...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2020

Kerkoj Pune Babysitter /dado

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/01/2021
Kerkoj pune babysiter. Kam eksperience prej dy vitesh me femijet nga mosha 2_7 vjec ....
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/05/2020

Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkoj pune si shitese,kam marrdhenie te mira komunikimi me te tjeret...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2020

Kerkoj Pune Ne Call Center

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2022
Pershendetje! Jam e interesuar per vend pune ne call center. Zoteroj shum mire gjuhen angleze si dhe kam njohuri te gjuhes gjermane dhe asaj italiane. Studioj ne gjimnazin e gjuheve te huaja "Asim Vokshi", ku kam si gjuhe primare gjuhen an...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/05/2020

Online

Rruga Mahir Domi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkoj te punoj online ...
 • Profesioni: Online
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Nje Pune Qe Te Jet Furre Buke Ose Piceri Di Te Gatuaj Mir Kam Punuar Jasht Shtetit

Rruga OSBE, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/10/2022
Kam nevoj per pune furre buke ose piceri...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2021
Kerkoj pune si ekonomiste e jashtme per mbajtjen e kontabilizimeve dhe deklarimeve online per bizneset e vogla....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Ekonomiste E Jashtme

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2021
Kerkoj pune si ekonomiste e jashtme per kontabilizimin dhe mbajtjen e deklarimeve online per bizneset e vogla....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Vend Pune Kimiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Quhem Totjona Stefani . Kam mbaruar studimet e larta bachelor "Kimi dhe Teknologji Ushqimore " ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tirane. Master shkencor "Inxhinieri e Proceseve Kimike " , ne Fakultetin e Shkencave Natyrore,Tiran...
 • Profesioni: kimiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Pune Si Infermiere

Konviktet e vajzave Tirane , Tirane Pagesa:300 Euro
Jam nje infermiere e liqensuar.Kerkoj pune si infermiere ne klinika private ose spitale private ne Tirane.Kam mbaruar Bchelor dega infermieri.Kam 5 vite eksperience pune si infermiere.Tani jam e papune dhe keroj nje pune ne Tirane si infermiere .Kam...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Banakiere

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/06/2020
KERKOJ PUNE BANAKJERE ESPERINCJA IME 10 VJECARE FAMILJARE MOSHA 35 VJEC ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Kerkoj Vend Pune Part Time Financiere

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar per pune financiere part time. Kam eksperience 15 vjet si ekonomiste, ne mbajtjen e te gjithe dokumentacionit, maredheniet me shtetin, mbylljen e bilancit dhe cdo transaksioni financiar...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 22/05/2020

Banakier

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Prsh!!Kerkoj te punesohem si Banakier Kam eksperienc pune 3 vite di te bej edhe disa cocktail por jo te gjitha mbi 2 ose 3 Flm!!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2020

Kerkoj Pune Shofer

Rruga 3 Deshmoret, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkoj te punesohem si shofer , patent klasi B eksperien 7 vjecare , Tiranen e njoh mire pasi kam punuar si taxi . Disponoj dhe makine personale nese keni biznes dhe ju duhet shperndares...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Rruga Isuf Xhelili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/05/2023
Kerkoj te punesohem si shofer zoteroj patenten B - C eksperienc Pune Kam 6 vjet Nr....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/05/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shofer

Rruga Isuf Xhelili, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje interesohem per nje vend pune si shofer jam 26-vjec zoteroj patenten B - C Kam eksperienc Pune 6 vjet faleminderit...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/05/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Shitese

Rruga irfan tomini , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si shitese Kam eksperience pune ne pune te ndryshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2020

Intresohem Per Pozicionin E Sanıtares Ne Zyra ( Call Center ) , Klinika Mjekesore / Farmaci .

Rruga Bubulina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Kerkesa ime e vetme eshte nje vend pune me siguracion . Faleminderit Paraprakisht !...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2020

Pastruese Ose Shitese

Risili, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun pastruese ose shitese...
 • Profesioni: Mir
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2020

Shofer

Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shofer Brenda dhe jashte tiranes Patenta klasi b ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 20/05/2020

Kërkoj Punë Si Operator Salle Interneti / Salle Gaming / IT Support Tier 1

Rruga Dum Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Kërkoj të punësohem si operator salle interneti, ose operator salle gaming, ose [i]IT support[/i] në gjëra bazike (diagnostikim dhe formatim kompjuterash me [i]Windows[/i], instalim driver-ash, programesh dhe lojrash, menaxhim/konfigurim filles...

Kerkoj Pune

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 02/02/2022
Kerkoj pune call center shqip ose Spanjisht, chat olnline.Part time ose me kohe te plota. Ose ne qender masazhe por skam experience. Nese mund te me ndihmoni duke me shkruar ne whatsupp...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2020

Kamarier Ose Ndihmës Guzhinier

Rruga Currila, Durrës, Albania, Durres Pagesa:3,500 Leke
Pershendetje,jemi dy djem nën moshën 18 vjeç të cilët po kërkojmë punë si kamarier ose ndihmës guzhinier me një rrogë të mirë.Do të ishte kënaqësi në qoftë se do të na njoftoni.Faleminderit!...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/05/2020

Sanitare/Punetore Shtepie

Ali Demi, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2021
Jam e interesuar te punesohem si Sanitare, neper Shtepi, bej pune te ndryshme si : Hekurosje, Pastrim, Larje Dritaresh . Kerkoj nje familje serioze qe ka nevoje per Punetore Shtepie ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 19/05/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim