ofroj pune istanbul 

 Online 18 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

rruga budi, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune serioze part time...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Puntore Shtepie Ose Kujdestare Te Moshuarish

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish ose puntore shtepie....

Kerkoj Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkoj pune part time ose full time vetem ne fundjave...
 • Profesioni: E papercaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Pune

Rruga Abaz Ermenji, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune si kamarier ose lavzhier . Mosha ime eshte 21 . Jetoj ne Koder Kamez ....
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Pune

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/12/2020
Kerkoj pune per cfare do lloje pune part time jam i lire di te flas mire gjuhen angleze kam mbaruar gjimnazin munde te me shkruani ose telefononi....
 • Profesioni: Cfaredolloj pune
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Pune

Hazis Suci, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznes..Kerkoj nje pune max deri ne ore 16°°.Jam e komunikueshme,e sjellshme,e afte te punoj ne grup,kreative,bashkpunuese,e perpikt,.Zoteroj mire programet kompjuterike (Microsoft).Zotroj...

Kerkoj Pune

Komuna e parisit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Kerkoj pune si punonjese sociale ...

Pershndetje

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Te Punesohem Babysitter

unaza e re aleksandri madh, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te mbaj femij ne shtepine time.kam eksperience me femijet.mund te jen te cdo moshe. ndodhem ne zonen e astirit tr.....
 • Profesioni: babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Pune Si Kamarjer

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne ndonje ambjent familjar, te jete vetem turn i 1. ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Ketkoj Pun Kamarier Ose Ndimes Guzhunjer

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Kerkoj pun kamarier ose ndihmes guzhunjer kam eksperienc pune kamarier prej nent muajsh ne greqi jam 22 vjec jam shum i sjellshem shum i duruar dhe komunikues kam njohuti pe ne guzhin jo shum jam duke zhvilluar kursin per guzhin dhe kerkoj nje pun...
 • Profesioni: Guzhunjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Asistente Dentare

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje.Kerkoj pune asistente dentare.Pagesa me marreveshje.Kush eshte i/e interesuar mund te me kontaktoje. Faleminderit...
 • Profesioni: Asistente Dentare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/09/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Une Quhem Denis Dhe Kete Vere Do Deshiroja Qe Te Futem Ne Pune Si Kamarier

Sheshi Uillson, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Une quhem Denis dhe kete vere do deshiroja qe te futem ne pune si kamarier . Por nuk kam ekperience si kamarier por ju garantoj qe jam nje djale qe i mesoj gjerat shpejt dhe do jem i perpikte ne pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

Ndimese Parukjere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pun ndimese parukjere !...
 • Profesioni: Punesuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

Kerkoj Pune

Lagja e Re, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje kerkoj pun si resepsion, manaxhere, supervisore, consenter ndimes guxhinere vetem kam gjuhen Greke mesatare italiane perfekt shum film ...
 • Profesioni: Supervisor
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

Agjente / Shitje Ne Terren

Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet agjente ( F ) per shitje ne terren.Ne Fushen e Parafarmacise dhe kozmetikes ...
 • Profesioni: Agjente F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim